KYPD olarak, inşaat ve yatırım alanında faaliyet gösteren kurumsal bir șirketler grubu girișimiyiz. Çözüm odaklı, kurumsal, bilgiye dayalı, sürekli gelișimi hedefleyen, teknolojiyi üst düzeyde kullanan, yaratıcı iș yapma anlayıșına sahibiz.
 
KYPD olarak, yatırım danışmanlığı verdiğimiz ve inşaa ettiğimiz projelerde kentsel dönüşüm kalite standartlarımızı artıracak, satıș sürecini hızlandıracak, sadık müșteri kitleleri yaratacak çözümler sunmayı ve satıș noktasında da alıcı adaylarıyla iyi iletișim kurmayı, onların gereksinimlerini en iyi șekilde anlamayı hedefliyoruz.
 
Ürettiğimiz proje standartlarına ve gayrimenkul üretici șirketlerin gereksinimlerine göre çözümlerimizi șekillendiriyoruz. Sunduğumuz çözümler, projelerin pazarlama, satıș ve müșteri hizmetleri sürecini uçtan uca entegre olarak yönetmeyi sağlıyor. Șirketin gereksinimi bu sürecin hangi noktasındaysa ona göre hizmetimizi șekillendirecek esnekliğe sahibiz.

hakkimizda-banner

Ekibimize katılmayı mı düşünüyorsunuz?

Bizimle iletişime geçerek hemen CV'nizi gönderebilirsiniz. Olası açık pozisyonlarda sizinle iletişime geçmekten mutluluk duyacağız.